Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 01.03.2010 16:24:58 

Bettynka

Co nového

24.7.2008

No to je zase doba, co sem panička nic nenapísala. No a co nového? No konečně jsem se potkala s kámoškou Syndy, která bydlí kousek od naší chaty v Uh. Brodě kam jezdíme. Já jsem byla úplně u vytržení když jsem ji poprvé viděla. Pořád jsem si chtěla hrát, Syndy jsem pobízela jak nejvíce to šlo, ale protože jsme byli na naší chatě, tak Syndy se docela bála a držela se u své paničky, takže s pořádného řádění nic nebylo. Ale jakmile jsme byli na zahradě u Syndy, tak to jste mě měli vidět. Tentokrát jsem se bála já, a Syndy se mě snažila přemluvit abych si s ní šla hrát. Ale nakonec jsme se přeci jen pohráli.

Setkání bylo super, tak snad ho brzy zopakujeme. Ve fotogalerie se můžete podívat na pár nových foteček s tohoto setkání

30.3.2008

Dnešek byl úplně super. Hned ráno jsme jeli na chatu. Sluníčko krásně svítilo a já řádila a řádila. Hrabala jsem v záhonech, i když to panička trošku hubovala, no to jste měli vidět jak jsem měla neustále zabořený čumáček v hlíně. A taky jsem pořád proháněla vrabce, kteří po mě pořád pohvizdovali, a ikdyž jsem žádného nechytla, tak mě to neodradila a pořád je honila a honila. No už aby bylo sluníčka co nejvíce a už se těším až se zase pořádně vyřádím. Na fotky z tohoto dne se můžete podívat ve fotogalerii

 

3.3.2008

 Minulý víkend, jak svítilo krásně sluníčko, jsme se vydali na výlet na Radějov abych se pořádně vyblbla. Byla jsem hodná, lítala bez vodítka, poslouchala jsem až jak jsme šli kolem přehrady, kde se prej v létě budeme chodit koupat, se ve mě probudil vodní živel a co já na to? No poslechla ho a hupsla do vody . Moc se mě to líbilo. Kdyby na mě panička "nezařvala" tak bych se klidně celá okoupala. Ale panička mě hned hnala z vody...i tak jsem si stihla namočit úplně celé nožky...panička se bála abych nenachladla (A jak jsem vypadala se můžete podívat na fotku :-))Sice svítilo sluníčko, ale jak jsem měla nožky mokré, tak jsem se drkotala zimou. No ale za chvilku jsem uschla a panička už mě pak hlídala na každém kroku, abych se zase nevydala se koupat. Výlet byl super, až na to, že jsem si z tama donesla spoustu "vlků" a doma jsem se s tím nemohly domluvit. Se mě to zamotalo do dlouhých chloupků na nožkách, ale nakonec jsme všechno vyšesali a už se těším na další slunečný a teplý víkend,abysme mohli vyrazit na další super výlet.

27.1.2008

To už je ale zase doba, co panička neaktualizovala stánky. No a co je vlastně nového? Už jsem opravdová velká slečínka, už jsem začala hárat. No jsem z toho takové přepadlá, papat mě nechutná, pořád bych se jen mazlila a chovala. Dokonce nosím hárací kalhotky...a ani mě to moc neva :-)

Sněhu jsem si taky moc neužila, snad nám ještě napadne. Ve sněhu jsem ve svém živlu, jen bych šňupala čumáčkem a lítala, no prostě paráda.

20.11.2007

Jak se tak dívám, tak panička už dlouho neaktualizovala naše stránečky...budu muset ji více kontrolovat :-)) Ale jinak co nového? No už mám skoro všechny zoubky nové až na horní špičáky, které drží a drží. Panička mi je pořád kontroluje, no snad nebudeme muset je jít trhat :-( Taky mám další nový obleček, zase je to pletený svetřík, ale tentokrát s pořádným rolákem. Jak bude mít panička trošinku času, tak se přihodíme pár nových foteček. No tak to bude zatím všechno, tak ahojky a pac

22.10.2007

                                                                                             

Musím se Vám pochválit :-) Panička mě dneska stříhala chloupky kolem očiček a čumáčku, protože jsem přes ně skoro vůbec neviděla. Báli jsme se toha jak budu vypadat, ale dopadlo to super. Jsme prostě ještě krásnější než před tím :-))-

 

                             9.10.2007

Dneska mě vypadl další zoubek...už 5tý :-)) a ostatní už se taky hýbou. Jen stoličky zatím drží. No aspoň něco nebo jinak bych se asi nenapapala. Ale snad mě brzo začnou růst nové. Jak bude něco nového, tak se vám s tím zase svěřím. Pac :-)

3.10.2007

Tak už je to tady!!! Včera jsem přišla o první dva zoubky :-) Ale další budou brzo následovat, protože se mě to v pusině jaksi mocinky hýbe :-)) Taky už mám za sebou kompletní očkování. Včera jsem dostala včeličku proti vteklině...a ani jsem nepípla. Ale když mě pan doktor stříhal drápky, tak jsem vyváděla jako by mě zabíjeli. Ale pak jsem pochopila, že to nemá cenu a přestala jsem vyvádět...taky jsem za to dostala od paničky pamlsek...a ty já moc moc ráda :-)

30.9.2007

Hlavním tématem jsou teď zoubky. Většina se mě už vyklá, ale ještě nevypadl žádný. Jenže mě to trošku bolí, a tak koušu pořád a všechno. I granulky se mě teď špatně koušou...:-(

A taky mi jsou už 4 měsíce a vážím 2,25g. Moje aktuální fotečky naleznete ve fotogalerii "Jak rostu - 4 měsíce"

19.9.2007

Tak zase sem přihodíme nějaké novinky...panička už delší dobu mluví o tom, že mě chce nechat ostříhat...když už se konečně rozhodla a chtěla mě objednat k paní kadeřnici, tak zjistila, že by nás objednala až někdy před Vánocema, no to bych ale ostříhaná asi umrzla. Tak to vzala panička do svých rukou. Strojek na stříhání měla už vyhlédnutý přes internet, ale nakonec se jí povedl ten samý koupit u nás ve zverimexu.

No a den D nastal včera. Přišla jsem o většinu svých ještě černých chloupků a teď jsem barevně velice zajímavá. Jsem černo-šedo-béžová :-)) Podívat se na mě můžete ve fotogalerii "Moje první stříhání" :-)

Jo a taky už nosím nový svetřík neboť se teď venku klepu jako ratlík :-) Musím si nejprve na to, že už nemám tolik chlupů, zvyknout.

To je pro dnešek z novinek vše. Panička už začala chodit do školy, tak nevím nevím jak bude stíhat sem přihazovat novinky, ale snad ji k tomu dokopu :-) Pac

12.9.2007

Tak už se mi konečně vrátila panička domů. To přivítání bylo úžasné...i když ten překousaný kabel od internetu zase tak úžasný nebyl. Ale co jsem měla dělat, když mě panička odjela na dovolenou a já se nudila :-) Ale už je všechno vpoho, paničce dovezli nový kabel, tak sem můžeme konečně dát nějaké novinky. Panička, když se vrátila po 14 dnech co jsme se neviděli, tak mě skoro nepoznala. Chlupy mě hodně porostly ale i já jsem trošku povyrostla...vážím už 1,95 kg :-)

Taky se mě nelíbí toto počasí, vůbec nechci chodit ven když prší a je zima a tak se panička rozhodla mě pořídit obleček. Je úplně super a krásně teploučký:-) Až se v něm vyfotím, tak sem dám nějaké fotečky.

23.8.2007

Dneska jsem byla přeočkována proti infekčním nemocem...uf...už jen očkování proti vzteklině někdy koncem září a bude na rok pokoj :-)

Moje přesná váha :-) 1,7 kg

20.8.2007

Dneska jsem se poprvé koupala. Panička mě napustila vodu do vany, prej kdybych se bála sprchy...hahaha...ale já vodu přímo zbožňuji, moc se mě tam líbilo :-) Jen fénu se moc moc bojím, tak mě panička nefénovala. Pak jsem proběhala celý byt, všude kde to šlo jsem se poutírala, taky jsem se pořád otřepávala, ale panička říkala že jsem krásně voňavoučká a heboučká.

A taky mě zase panička vážila a vážím 1,65 kg. No jsem docela jedlík, ale pořád drobeček, jen takový kulatější :-))

14.8.2007 

Tak dneska se panička rozhodla že udělá něco se zarostlými oušky. Vzala nůžky a už se na mě vrhla. Zrovna nadšená jsem nebyla, ale byla jsem statečná a držela, protože jsem věděla, že pak mě odměna nemine. Ale ke konci jsem se už začala bránit...ale panička se nedala a ouška dodělala. No a takto vypadám teď :-))

                                  7.8.2007 

Tak dneska se nám samy od sebe postavily ouška :-) Panička se ráno vzbudila a nechtěla věřit vlastním očím že mi ty ouška stojí. Stály!...a stále stojí...

  

 

6.8.2007

Tak dneska jsem zase o něco starší :-), mám 10 týdnů. Panička mě koupila strááášně dobrou mňamku - slaninku od Puriny. To je mnohem lepší než granulky, ikdyž i ty mě chutnají. Panička byla zvědavá, jestli mě to bude chutnat, ale já jsem nezklamala. Chutná mi to, a moc.

3.8.2007

Ahojte, dneska jsem byla u pana doktora na přeočkování. Byl na mě strašně hodný, injekci  jsem ani necítila, jen to trošku štíplo. Dostala jsem od něj i pamlsek. Jo a taky mě krmil nějakou kuřecí pastou na odčervení, ta mě chutnala, mňam :-) A panička mě za statečnost koupila novou hračku, pískacího ježečka. Hrála jsem si s ním tak dlouho, až jsem únavou usnula :-)

Taky jsem se u pana doktora vážila a vážím přesně 1,25 kg :-)

1.8.2007

Tak už je to 6 dní co jsem u Evči a mám se tu super. Poslouchat se snažím jak nejvíce to jde, ale někdy se mě fakt nechce :-) Hraček mám spoustu, ale já si najdu vždy tu pravou :-) Třeba včera se mi strááášně moc zalíbily šňůrky od bot. Ale jak to Evča zjistila, tak je dala z mého dohledu. No nic musím si najít něco nového :-) Taky jsme už byli koupit obojek, no vlastně postroj a už si začínám na něj zvykat. Dneska mi k němu dokonce připnuli vodítko...ale to se mě moc nelíbilo. Raději bych lítala kam chci. No ale to se zase paničce moc nelíbí, prej co kdybych vletěla někde na silnici.

Určitě vás taky zajímá jak rostu :-) Je mi 9 týdnů a vážím 1,20 kg

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek